Zapraszamy na STAŻE i kursy do naszej Poradni! 
 Kliknij po więcej informacji >> 

Misją naszej poradni jest kompleksowe leczenie dzieci, młodzieży i osób dorosłych poprzez leczenie ortodontyczne, stomatologiczne, periodontologiczne, protetyczne, implantologiczne oraz logopedyczne, aż do osiągnięcia celu:
pięknego uśmiechu Pacjenta!

Szeroka gama zabiegów stomatologicznych wykonywanych w naszej placówce pozwala nam prowadzić efektywne leczenie dostosowane do indywidualnych potrzeb leczniczych i estetycznych zgłaszającego się do nas Pacjenta.

ORTODONCJA

Wykonywane w naszej placówce nowoczesne badania diagnostyczne, włącznie z tomografiami i skanami wewnątrzustnymi uzębienia, pozwalają nam prowadzić efektywne leczenie z wykorzystaniem  aparatów stałych, zdejmowanych lub przeźroczystych płytek u Pacjentów w każdym wieku, nawet tych z nasilonymi wadami szkieletowymi.
Dowiedz się więcej

RTG

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem na Śląsku! Jesteśmy w stanie zrobić każde zdjęcie, posiadamy m.in. tomograf i skaner wewnątrzustny.
Dowiedz się więcej

STOMATOLOGIA

Wykonujemy zabiegi stomatologiczne z zakresu: profilaktyki stomatologicznej, stomatologii dziecięcej, estetycznej, endodoncji i chirurgii. Wszystkie zabiegi wymagające suchości i sterylności są wykonywane z użyciem koferdamu.
Dowiedz się więcej

PROTETYKA

Wykonujemy następujące uzupełnienia protetyczne: klasyczne protezy osiadające całkowite i częściowe (nylonowe, acetalowe i z Akronu), protezy szkieletowe oraz uzupełnienia natychmiastowe. Wspópracujemy również z lekarzem implantologiem.
Dowiedz się więcej

Jak to wszystko robimy?

Na naszym blogu można zobaczyć, jak wygląda przebieg leczenia, a także dowiedzieć się, gdzie przeprowadzaliśmy i gdzie będziemy prowadzić prelekcje. Warto nas odwiedzać!

27 maja

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

W związku z zatwierdzeniem przez walne zebranie Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego naszego Śląskiego Regionalnego Koła  PTO, w imieniu Zarządu koła, mam przyjemność zaprosić wszystkich członków Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego na inauguracyjne zebranie, które odbędzie się w piątek 8 czerwca 2018 r. w Katowicach o godzinie 17:00 - VIENNA HOUSE EASY ANGELO KATOWICE (ul. Sokolska 24)

23 kwi

Zapraszamy na indywidualne staże do naszej Poradni lekarzy zainteresowanych nieoperacyjnym leczeniem wad szkieletowych
oraz osoby zainteresowane kursem praktycznym z zakresu montowania aparatów do szybkiej ekspansji szczęki, procy brodkowej i maski twarzowej.

Więcej informacji: 
nr tel.: 32 370 09 46
mail:  poradnia@ortomikar.pl

10 lis

Stałe aparaty ortodontyczne utrudniają codzienną higienę jamy ustnej, dlatego bardzo ważne jest dokładne i częste szczotkowanie zębów oraz elementów aparatu.

Podczas wizyty, na której zostanie założony aparat, higienistka nauczy Państwa prawidłowych technik mycia zębów, pokaże w jaki sposób czyścić aparat oraz jak stosować nić dentystyczną.