Zapraszamy na STAŻE i kursy do naszej Poradni! 
 Kliknij po więcej informacji >> 

Misją naszej poradni jest kompleksowe leczenie dzieci, młodzieży i osób dorosłych poprzez leczenie ortodontyczne, stomatologiczne, periodontologiczne, protetyczne, implantologiczne oraz logopedyczne, aż do osiągnięcia celu:
pięknego uśmiechu Pacjenta!

Szeroka gama zabiegów stomatologicznych wykonywanych w naszej placówce pozwala nam prowadzić efektywne leczenie dostosowane do indywidualnych potrzeb leczniczych i estetycznych zgłaszającego się do nas Pacjenta.

ORTODONCJA

Wykonywane w naszej placówce nowoczesne badania diagnostyczne, włącznie z tomografiami i skanami wewnątrzustnymi uzębienia, pozwalają nam prowadzić efektywne leczenie z wykorzystaniem  aparatów stałych, zdejmowanych lub przeźroczystych płytek u Pacjentów w każdym wieku, nawet tych z nasilonymi wadami szkieletowymi.
Dowiedz się więcej

RTG

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem na Śląsku! Jesteśmy w stanie zrobić każde zdjęcie, posiadamy m.in. tomograf i skaner wewnątrzustny.
Dowiedz się więcej

STOMATOLOGIA

Wykonujemy zabiegi stomatologiczne z zakresu: profilaktyki stomatologicznej, stomatologii dziecięcej, estetycznej, endodoncji i chirurgii. Wszystkie zabiegi wymagające suchości i sterylności są wykonywane z użyciem koferdamu.
Dowiedz się więcej

PROTETYKA

Wykonujemy następujące uzupełnienia protetyczne: klasyczne protezy osiadające całkowite i częściowe (nylonowe, acetalowe i z Akronu), protezy szkieletowe oraz uzupełnienia natychmiastowe. Wspópracujemy również z lekarzem implantologiem.
Dowiedz się więcej

Jak to wszystko robimy?

Na naszym blogu można zobaczyć, jak wygląda przebieg leczenia, a także dowiedzieć się, gdzie przeprowadzaliśmy i gdzie będziemy prowadzić prelekcje. Warto nas odwiedzać!

21 lip

Śląskie Koło Regionalne PTO oraz Poliklinika Stomatologiczna POD SZYNDZIELNIĄ w Bielsku Białej zapraszają 12 września 2020 roku na Konferencję Naukową EFEKTYWNE LECZENIE II KLASY - RÓŻNE KONCEPCJE LECZENIA, RÓŻNE APARATY, TEN SAM CEL.

5 kwi

Zapraszamy do udziału w webinarze! Deformacje twarzy i zgryzu pacjentów ortodontycznych wywołane działaniem dysfunkcji oddychania, mowy i połykania oraz postawy.
Webinar: 6 kwietnia 2020 | start: 14:00  | koniec: 15:30
Aby uzyskać link do rejestracji prosimy o kontakt z American Orthodontics East Europe.

18 sty

Pierwsza konferencja zorganizowana przez Polskie Towarzystwo Ortodontyczne zgromadziła kilkaset osób. Przez cały dzień mieliśmy okazję do wymiany doświadczeń i uczestnictwa w interesujących prelekcjach.