Zapraszamy na STAŻE i kursy do naszej Poradni! 
 Kliknij po więcej informacji >> 

Misją naszej poradni jest kompleksowe leczenie dzieci, młodzieży i osób dorosłych poprzez leczenie ortodontyczne, stomatologiczne, periodontologiczne, protetyczne, implantologiczne oraz logopedyczne, aż do osiągnięcia celu:
pięknego uśmiechu Pacjenta!

Szeroka gama zabiegów stomatologicznych wykonywanych w naszej placówce pozwala nam prowadzić efektywne leczenie dostosowane do indywidualnych potrzeb leczniczych i estetycznych zgłaszającego się do nas Pacjenta.

ORTODONCJA

Wykonywane w naszej placówce nowoczesne badania diagnostyczne, włącznie z tomografiami i skanami wewnątrzustnymi uzębienia, pozwalają nam prowadzić efektywne leczenie z wykorzystaniem  aparatów stałych, zdejmowanych lub przeźroczystych płytek u Pacjentów w każdym wieku, nawet tych z nasilonymi wadami szkieletowymi.
Dowiedz się więcej

RTG

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem na Śląsku! Jesteśmy w stanie zrobić każde zdjęcie, posiadamy m.in. tomograf i skaner wewnątrzustny.
Dowiedz się więcej

STOMATOLOGIA

Wykonujemy zabiegi stomatologiczne z zakresu: profilaktyki stomatologicznej, stomatologii dziecięcej, estetycznej, endodoncji i chirurgii. Wszystkie zabiegi wymagające suchości i sterylności są wykonywane z użyciem koferdamu.
Dowiedz się więcej

PROTETYKA

Wykonujemy następujące uzupełnienia protetyczne: klasyczne protezy osiadające całkowite i częściowe (nylonowe, acetalowe i z Akronu), protezy szkieletowe oraz uzupełnienia natychmiastowe. Wspópracujemy również z lekarzem implantologiem.
Dowiedz się więcej

Jak to wszystko robimy?

Na naszym blogu można zobaczyć, jak wygląda przebieg leczenia, a także dowiedzieć się, gdzie przeprowadzaliśmy i gdzie będziemy prowadzić prelekcje. Warto nas odwiedzać!

1 paź

Na tegorocznym zjeździe Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego przygotowaliśmy w kooperacji z naukowcami z Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Gdańskiego prezentację na temat długoczasowej obserwacji dwóch transplantowanych zębów. Współautorami naszej prezentacji byli dr hab. Paweł Plakwicz z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, który przeprowadził transplantacje zębów i dr Agnieszka Szemraj z Uniwersytetu Gdańskiego, która prezentowała ten skomplikowany przypadek leczony w naszej Poradni.

1 wrz

Moi Drodzy,
Parę słów na temat zbliżającego się kolejnego spotkania Śląskiego Regionalnego koła PTO. Tym razem 7 września o godzinie 17:00 spotykamy się w Klinice pod Szyndzielnią w Bielsku-Białej. Tematem będzie przyzębie oraz budowa wyrostka zębodołowego szczęki i żuchwy w świetle najnowszych badań. Ten drugi główny temat ma niezwykle istotny wpływ na stan przyzębia leczonych przez nas pacjentów.

13 lip

Dziękujemy wszystkim uczestnikom I spotkania Śląskiego Regionalnego Koła PTO. Spotkanie było bardzo udane i trwało 3 godziny w załączniku sprawozdanie ze spotkania.

Zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 7 września 2018 r. w Klinice pod Szyndzielnią w Bielsku-Białej.
Prosimy o zapisywanie sie do Śląskiego Koła poprzez Intranet PTO.